اجرای سقف پاسیو

میدونستی که آریا متال، خدمات سقف پلی کربنات و… هم ارائه میده؟

برای اینکه از پاسیو استفاده مناسبتر و کاربردی تری داشته باشیم باید در شروع کار یک ایده داشته تا براساس این ایده از سقف برای نورگیری استفاده کنیم استفاده از نورگیر مناسب که دارای 100 تهویه و آبندی و نورگیر کافی می باشد ضروری می باشد. در هر یک از انواع پوششها انتقال نور و حرارت بصورت صد درصد اتفاق نمی افتد در هر صورت مقداري ازنور ، منعکس شده و یا این که جذب پوشش سقف می گردد.

نورگیر سقف پاسیو ، نورگیر به فضای باز در ساختمان اطلاق می شود. در ساختمان های تاریک،  نورگیر امکان تهویه هوا و روشنایی را فراهم می آورد در ساختمان ها برای انعکاس بیشتر نور از بلوک شیشه ای استفاده می شود.نورگیرها در کاهش انرژی الکتریکی  کاربرد دارند همچنین می توان از درون  منظره  ی بیرون را نظاره کرد.

میدونستی که آریا متال، خدمات سقف پلی کربنات و… هم ارائه میده؟

بیشتر کاربرد پوشش پاسیو و پوشش نورگیر ها برای مکان ها و فضاهایی چون گلخانه های ساختمانی می باشد.این پوشش ها در رنگ ها و طرح های متفاوتی می باشد در برخی موارد افراد از نورگیر های شفاف استفاده می کنند زیرا نور خورشید برایشان مهم می باشد افراد با توجه به دکوراسیون منزل از مناسبترین پوشش بهره می گیرند .

همچنین مشاهده کنید:
قیمت سقف حیاط خلوت و پاسیو

کاربرد سقف پاسیو

باید دارای جنس بهتر و کیفیت مناسب تری باشد تا در برابر خطرات و آسیب های وارد شده مقاومت بیشتری را دارا باشد.

– باید زیبا طراحی شود طراحی زیبا این سقف بر نمای ساختمان نیز تاثیر به سزایی دارد و موجب اثر مثبت بر روی افراد ساکن ساختمان می شود .

– سقف پاسیو موجب پاک ماندن منزل یا ساختمان از آلودگی هایی نظیر گردو غبار می شود و در ساختمان کارامد بوده و تاثیر بهتری برای ساکنان خواهد داشت.

میدونستی که آریا متال، خدمات سقف پلی کربنات و… هم ارائه میده؟

– بیشترکاربرد این سقف برای بستن و مسقف کردن  پاسیو می باشد. این سقف علاوه براین که باعث تابش آفتاب می شود در بیشتر موارد از ورود گردو غبارو ریزش های جوی به داخل جلوگیری می کند.