موارد استفاده از سقف پاسیو در کرج

میدونستی که آریا متال، خدمات سقف پلی کربنات و… هم ارائه میده؟

سقف پاسیو باید دارای کیفیت و جنس بهتری باشد تا مقاومتش در برابر آسیبها و خطرات بیشتر باشد. لازم به ذکر است که طراحی زیبای سقف پاسیو در کرج بر نمای ظاهری ساختمان تاثیر بسزایی دارد. و با پوشش سقف پاسیو منزل و ساختمان شما عاری از گردو غبار  میشود.

میدونستی که آریا متال، خدمات جوشکاری و… هم ارائه میده؟

مهمترین قسمتی از منزل که نور بسیاری را به داخل هدایت میکند پاسیو و حیاط خلوت می باشد پوشش سقف نورگیر برای پاسیو اهمیت بسزایی دارد امروزه با پیشرفت ساختمان سازی از نورگیر به عنوان پوششی برای پاسیو ، حیاط خلوت ، استخرها ، سوله ها ، آشپزخانه ها، بیمارستانها و … استفاده میشود که در قدیم برای پوشش این سقف از اسکلت های شیشه ای استفاده می شد.

میدونستی که آریا متال، خدمات سقف پلی کربنات و… هم ارائه میده؟

از دیگر مزایا سبک بودن آن بدلیل استفاده از ورق پلی کربنات در ساخت آن است  و اینکه ورق پلی کربنات نسبت به سقف های شیشه ای در دریافت نور خورشید بسیار بهتر عمل میکند. زیرا این سقف ها بسیار شفاف هستند و نور خورشید را بصورت یکنواخت به زیر سقف منتقل میکند. برای نور پردازی فضا هرچقدر هم نور مصنوعی را به محیط ابلاغ کنیم جای نور خورشید را پر نخواهیم کرد. شرکت آریا متال میتواند یهترین مشاوره را در زمینه سقف پاسیو و حیاط خلوت در اقسا نقاط کشور تقدیم حضور شما کند.

همچنین مشاهده کنید:
هزینه دکور بوتیک

قیمت سقف پاسیو در کرج

میدونستی که آریا متال، خدمات سقف پلی کربنات و… هم ارائه میده؟

میتوان گفت یکی از کم هزیته ترین پوشش سقف برای سقف پاسیو در کرج استفاده از ورق پلی کربنات است که این خودنیز قیمتش بر اساس سلیقه مشتری، یک یا چند جداره بودن و وزن پلی کربنات ، متراژ سقف ،  میزان گارانتی و پشتیبانی شرکت تعیین میشود طبیعی ست هر چه ضخامت ورق و تعداد لایه ها بیشتر باشد قیمت نیز افزایش می یابد. ولی معمولا برای سقف پاسیو طبقه اول در کرج پلی کربنات دو جداره استحکام مورد قبول و هزینه نرمالی را در بر دارد. پلی کربنات در رنگ های متنوعی عرضه میشود که بستگی به سلیقه مشتری دارد اما با توجه به بیش از 600 پروژه انجام شده توسط شرکت در مورد پاسیو بیشتر مشتریان ورق پلی کرینات بی رنگ مشجر رو انتخاب میکنند چون هم مانع دید از بیرون میشود و هم نور را به خوبی عبور میدهد.