آشنایی با انواع حفاظ

میدونستی که آریا متال، خدمات انواع حفاظ و… هم ارائه میده؟

 

هنگام انتخاب نرده ها برای بالکن فراموش نکنید که عملکرد اصلی نرده ها، جلوگیری از افتادن مردم است بنابراین حفظ امنیت  افراد اولویت مهم تری نسبت به طراحی و نوع متریال باید داشته باشد.

آشنایی با انواع حفاظ

میدونستی که آریا متال، خدمات جوشکاری سیار و… هم ارائه میده؟

آشنایی با انواع حفاظ

میدونستی که آریا متال، خدمات سقف پلی کربنات و… هم ارائه میده؟

پنجره ها به عنوان یکی از ورودی های خانه به اندازه درب های ورودی مهم هستند و به عنوان نقاط اتصال بین داخل خانه  و دنیای خارج به کار می روند. علاوه بر انجام وظایف اساسی برای آوردن هوای تازه و نور، پنجره ها از قفس ها و گرد و غبار در خارج از خانه محافظت می کنند. به همان اندازه که برای ساختمان لازم و ضروری است است نیازمند حفاظت و برای تامین امنیت ساختمان و افراد ساکن در آن است.به همین دلیل است که انواع حفاظ استیل ، حفاظ آهنی  را پشت پنجره ها و حتی گاهی داخل فضای خانه نصب می کنیم.

همچنین مشاهده کنید:
جوشکاری سیار در غرب تهران

از جنبه زیبایی شناسی نیز پنجره ها بخش مهمی از معماری خانه هستند، طراحی آنها باید با نمای داخلی و خارجی آن هماهنگ باشد. در حالی که حفاظ ها و میله های تزئینی، روش های مناسبی برای ایجاد امنیت ایده آل برای ساختن پنجره های قابل نمایش هستند، اشیاء مانند پرده ها، پارچه های تزئینی و سایه ها نیز بخش مهمی از دکوراسیون پنجره ها را در معرض نمایش می گذارند.

انواع حفاظ پشت پنجره

میدونستی که آریا متال، خدمات انواع سقف و… هم ارائه میده؟

مصالح متفاوتی برای حفاظ پشت پنجره به کار می رود که البته هرکدام از آن ها ویژگی منحصر به فرد خود را دارد. استیل ، آلومینیوم ، آهن ، چوب و شیشه انواع حفاظی است که شما می توانید برای پنجره بکار گیرید.
نکته ای که در این رابطه باید در درجه اول در نظر داشته باشید این است که با توجه به معماری سازه خود باید نوع حفاظ را انتخاب کنید . این حفاظ تاثیر عمده ای در نمای بیرونی ساختمان شما دارد و باید انتخاب ان با دقت و ظرافت صورت گیرد.

آشنایی با انواع حفاظ

در این مطلب یک مجموعه وسیع از پنجره های جالب را که از طرح های ساده و دقیق در طیف گسترده ای از رنگ ها متناسب با دکور داخلی و خارجی خانه ها و ویلا هست را به نمایش گذاشته ایم. در میان این طرح ها می توان آن را که برای منزل شما مناسب است را پیدا کنید.

حفاظ پشت پنجره استیل

میدونستی که آریا متال، خدمات درب آکاردئونی و… هم ارائه میده؟

استیل یا فولاد ضد زنگ از جمله متریالی است که در معماری مدرن امروز به شدت مورد توجه قرار گرفته است و برای انواع سبک های ساختمانی کاربرد دارد. حفاظ استیل پشت پنجره نیز از جمله مواردی است که شما می توانید از استینلس استیل استفاده کرده و امنیت پنجره های خود را تضمین کنید.

همچنین مشاهده کنید:
درب کشویی (ریلی) و کاربرد آن

آشنایی با انواع حفاظ
مزایای حفاظ پشت پنجره استیل

  • استیل در برابر رطوبت زنگ نمی زند.
  • نظافت آن براحتی انجام می شود.
  • براق و درخشنده و ضد خش است.
  • نصب آن به آسانی صورت می گیرد.
  • قابلیت فرم پذیری دارد

آشنایی با انواع حفاظ

این پنجره که برای محافظت از آن از گیاه های آن منطقه الهام گرفته شده نتیجه یک ذهن خلاق است که به شما اجاز می دهد علاوه بر امنیت، زیبایی ظاهری را در نمای بنای خود داشته باشد. شما برای این حفاظ نیاز به متریالی دارید که شکل پذیر باشد ، آهن و فرفورژه و حتی استیل برای این نوع از پنجره ها  متناسب است.

حفاظ پشت پنجره آهنی

طراحی کلاسیک قاب های چوبی مربعی در حدود چند دهه مطرح بوده است، اما ساختار ساده آن همچنان محبوبیت بی نظیری برای افراد دارد.نصب حفاظ پنجره  در خارج از این قاب مربعی به صاحبان خانه اجاره می دهد پنجره را در طول روز بدون ترس از سرقت باز کرده و نگرانی نداشته باشند. همچنین ساختار آن در صورتی که میله های حفاظ خیلی پهن نباشد باعث می شود زیبایی قاب پنجره شما بهتر نمایان شود. شما می توانید از حفاظ استیل  ( با ضخامت کم) ، حفاظ الومینیوم ، حفاظ اهن و فرفورژه در این نوع پنجره ها استفاده کنید. این نوع از حفاظ مناسب خانه های ویلایی است.

آشنایی با انواع حفاظ

جالب است بدانید که انتخاب یک حفاظ استیل  پشت پنجره مناسب می تواند در زیبایی دکوراسیون فضای حمامتان به شدت تاثیر گذار باشد. انتخاب حفاظ استیل  یا آهنی به گونه ای متراکم تر برای این پنجره های بند در یک ساختمان ویلایی لوکس یک انتخاب ایده آل و هوشمندانه است. این موضوع را در نظر داشته باشید که شما درمحوطه ای مانند حمام نیاز است حریم افراد را در نظر بگیرید و سکوریت شیشه ها . حفاظ را در این باره حتما در نظر داشته باشید.

همچنین مشاهده کنید:
قیمت و روش ساخت درب توری فلزی آموزش گام به گام

آشنایی با انواع حفاظ

حفاظ پشت پنجره شیشه ای

شیشه و استیل متریالی است که در معماری مدرن و معاصر امروز کاربرد دارد.ترکیب این دو در حفاظ پنجره به شما ابزاری شبیه به حفاظ بالکن می دهد. شما می توانید دید کاملی از داخل خانه نسبت به بیرون داشته باشید و چون شیشه بکار رفته شما مانعی برای دید به بیرون ندارید. شیشه های این مدل از حفاظ های پنجره از نوع سکوریت یا لمینت است که استحکام بالایی دارد.

آشنایی با انواع حفاظ

میدونستی که آریا متال، خدمات حفاظ و توری پنجره و… هم ارائه میده؟

حفاظ پشت پنجره فرفورژه

میدونستی که آریا متال، خدمات سقف پلی کربنات و… هم ارائه میده؟

حفاظ پنجره فرفورژه را می توانید در انواع طرح ها و مدل ها و بارنگ های متفاوت سفارش دهید.این نوع از حفاظ ها می توانند هم بسیار ضعیف باشند و هم مقاوم اما در برابر حفاظ استیل بانکی که در آن ها از میگرد استفاده می شود مقاومت کمتری دارد.

آشنایی با انواع حفاظ

میدونستی که آریا متال، خدمات سقف پلی کربنات و… هم ارائه میده؟